<<< Przewaga konkurencyjna firmy polega na kompleksowej obsłudze klienta począwszy od projektowania, wykonawstwie a także konserwacji zainstalowanego wyposażenia.
   Doświadczenie zawodowe właściciela firmy pozwala mu na wykonywanie projektów aranżacji wnętrz na indywidualne zamówienia klientów.
   Każde zlecenie klienta rozpoczyna się od prac projektowych, następnie sporządzany jest kosztorys wstępny i podpisywana umowa na wykonanie prac stolarskich. Klienci firmy cenią sobie fachowość rzetelność i terminowość wykonywania usług.
  Przedsiębiorstwo dysponuje własnym transportem co z jednej strony obniża koszty a z drugiej pozwala terminowo wywiązywać się ze zobowiązań.
   Wszystkie prace związane z zamówieniami wykonywane są na miejscu w firmie. Długoletnie kontakty handlowe z dostawcami drewna, płyt wiórowych a także galanterii pozwalają wyeliminować przestoje z powodu oczekiwania na surowce.
   Na prace zakładu udzielana jest gwarancja. Roboty stolarskie wykonywane są : z materiałów własnych zakupionych po cenach konkurencyjnych. Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i są zawsze w stanie sprostać najtrudniejszym zamówieniom klientów.
                                                                                                                              Z poważaniem
                                                                                                                        Andrzej Krajewski